Pobierz adobe flash player

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


    
adres e-mail:


2014-03-06
SLX srebrnym partnerem SPIN
więcej
2014-02-01
Zmiana adresu biura w Poznaniu
więcej
2012-04-25
Wyróżnienie dla SLX w rankingu Diamenty Forbesa 2012
więcej
2012-04-20
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej
więcej
archiwum aktualności

Kontakt
 

SLX Sp. z o.o.

Komorniki k/Poznania

62-052 Komorniki                                                                                                    <<< zobacz na mapie
ul. Zakładowa 6

telefon: +48 61 810 08 00 
fax: +48 61 810 08 10

e-mail: komorniki[at]slx.pl

Oddziały :

Poznań

61- 065 Poznań                                                                                                        <<< zobacz na mapie
ul. Wiewiórcza 4

telefon: +48 61 224 64 90 
fax: +48 61 61 224 64 93

e-mail: poznan[at]slx.pl

Biuro:

Dariusz Wołąsewicz tel.:+48 609101000, e-mail: dariusz.wolasewicz[at]slx.pl

Dział Handlowy:

Joanna Rajewicz: tel.:+48 61 8100800 , e-mail: joanna.rajewicz[at]slx.pl

Marcin Furmaniak: tel.:+48 600 492 661, e-mail: marcin.furmaniak[at]slx.pl

Mariusz Stróżykiewicz: tel.:+48 605 848 967, e-mail: mariusz.strozykiewicz[at]slx.pl

Dział Techniczny:

Grzegorz Ratajczak: tel.: +48 605 675 004 , e-mail: grzegorz.ratajczak[at]slx.pl

Łukasz Ratajczak tel.: +48 601 947 005 , e-mail: lukasz.ratajczak[at]slx.pl

Tomasz Matela: tel:+48 605 848 965 , e-mail: tomasz.matela[at]slx.pl

 

Wrocław 

53-612 Wrocław                                                                                                       <<< zobacz na mapie
ul. Jaworska 11-13

tel./fax: +48 71 359 24 45

e-mail: wroclaw[at]slx.pl

Biuro:

Alicja Stachoń , e-mail: alicja.stachon[at]slx.pl

Dział Handlowy:

Konrad Stachoń: tel.:+48 600 492 660 , e-mail: konrad.stachon[at]slx.pl;  SKYPE: konrad.stachon

Łukasz Zarzycki: tel.:+48 605 848 981 , e-mail: lukasz.zarzycki[at]slx.pl

Dział techniczny - inżynieryjny:

Grzegorz Lidzbarski : tel.:+48 603 383 009 , e-mail: grzegorz.lidzbarski[at]slx.pl

Rafał Nowak : tel.:+48 605 747 921 , e-mail: rafal.nowak[at]slx.pl


Szczecin

70-100 Szczecin                                                                                                       <<< zobacz na mapie
ul. Dąbrowskiego 38 pokój: 303,304

e-mail: szczecin[at]slx.pl

tel./fax:  +48 91 482 72 90 

Dział Handlowy:

Alicja Głowacka: tel.:+48 600 492 657, e-mail: alicja.glowacka[at]slx.pl

Stanisław Krycki tel.:+48 669 890 147, e-mail: stanislaw.krycki[at]slx.pl

Dział Techniczny:

 Rafał Gąska, tel.: +48 603 596 005 , e-mail: rafal.gaska[at]slx.pl


Warszawa

03 -876 Warszawa

ul. Matuszewska 20                                                                                                  <<< zobacz na mapie

tel/fax:+48 22 787 41 55

e-mail: warszawa[at]slx.pl

Dział Handlowy:

Michał Durowicz : tel.:+48 667 769 238 , e-mail: michal.durowicz[at]slx.pl

Paweł Jędrzejewski: tel.:+48 600 492 655 , e-mail: pawel.jedrzejewski[at]slx.pl

Biuro:

Katarzyna Adamus: tel.:+48 603 919 009 , e-mail: katarzyna.adamus[at]slx.pl


 

DZIAŁ PROJEKTOWY:

SLX Sp. z o.o,   ul. Jaworska 11-13,   53-612 Wrocław   

tel./fax: +48 71 359 24 45

e- mail:projekty[at]slx.pl

Damian Depa: tel.:+48 605949778 , e-mail: damian.depa[at]slx.pl

Arkadiusz Rogoziński: tel:+48 605 747 981 ,e-mail:arkadiusz.rogozinski[at]slx.pl

 


DZIAŁ ZAKUPÓW I LOGISTYKA:

Krajowa:

Paweł Sekulski:  tel.:+48 603 057 225 , e-mail: pawel.sekulski[at]slx.pl

Zagraniczna:

Rafał Kociemski: tel.:+48 608 621 600 , e-mail:rafal.kociemski[at]slx.pl
 


DZIAŁ SERWISU:

61- 065 Poznań

ul. Wiewiórcza 4

telefon: +48 61 224 64 92
fax: +48 61 61 224 64 93

Patryk Rosin: tel.:+48 609 848 597, email: patryk.rosin[at]slx.pl

Przesyłając sprzęt do serwisu prosimy do każdej przsyłki dołączyć opis usterki, oraz adres zwrotny wraz z numerem kontaktowym. 

 


DZIAŁ KSIĘGOWY:

tel.+48 61 224 64 90;  fax.+48 61 2246493

Wojciech Wachowiak , email: wojciech.wachowiak[at]slx.pl

Grażyna Kietrys , email: grazyna.kietrys[at]slx.pl

 

DZIAŁ IT

tel.+48 61 810 08 08;  fax.+48 61 810 08 10

Krzysztof Burzyński: tel.:+48 669 890 140, e-mail: krzysztof.burzynski[at]slx.pl

 


BIURO ZARZĄDU

tel.+48 61 810 0800;  fax.+48 61 810 08 10

Agnieszka Wołąsewicz , tel.:+48 600492654, e-mail: agnieszka.wolasewicz[at]slx.pl 

 


SLX Sp. z o.o.

62-052 Komorniki
ul. Zakładowa 6

NIP: 777 - 28 - 17 - 437

ogólny adres email: slx[at]slx.pl

 

Dokumentacja Spółki przechowywana jest:

w Sądzie Rejonowym w Poznaniu VIII Wydz. Gospodraczy KRS

pod numerem: 0000227466

 

Wysokość kapitału zakładowego: 240 000 zł


 



  © 2009 SLX Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt eminent.pl.