Scroll Top

LIGHTWARE

Zarządzanie Sygnałami AV

LIGHTWARE Visual Engineering

Lightware jest wiodącym producentem matryc DVI, HDMI i DisplayPort , wzmacniaczy sygnałowych i
akcesorii przeznaczonych dla profesjonalnego rynku AV. Celem firmy jest rozpoznanie potrzeb klientów i rozwój
wydajnych produktów najwyższej jakości poprzez ciągłe konsultacje z integratorami, technikami eventowymi i projektantami AV.

Zarządzanie sygnałem AV

Wsłuchujemy się w głosy ludzi, którzy są motorem branży AV – inżynierów, projektantów systemów, instalatorów, ekspertów wypożyczalni AV – i dochodzimy do wniosków, które pomagają nam projektować i tworzyć nowe produkty. Robimy to samo od początku i zamierzamy kontynuować to w przyszłości. Chcemy przewidywać, co nadchodzi i zrozumieć, czego ludzie chcą, i stworzyć technologię, która ma stać się kolejnym dużym trendem w najbliższej przyszłości.

25G Technologia hybrydowa. Zarządzanie sygnału 25G Hybrid wprowadza zupełnie nową koncepcję dla branży AV. Innowacyjna inżynieria zaowocowała unikalnym produktem nowej technologii, która pozwala na zarządzanie, przełączanie i wzmacnianie cyfrowe i analogowe wideo, audio, Ethernet oraz kontroli w technologii wielowarstwowej. Przeznaczony do dostarczania wyjątkowo wysokiej rozdzielczości jakość obrazu i niezawodność 24/7, hybrydowa technologia 25G wyznacza nowy standard w branży profesjonalnych AV.

Zarządzanie sygnału High Fidelity. Wszystkie produkty Lightware wykorzystują do transmisji sygnału piksel po pixelu od punktu A do punktu B. Bez opóźnień i bez kompresji co zapewnia, że sygnał zachowuje oryginalną jakość. Lightware osiąga to przez takie zastrzeżone technologie jak Pixel Accurate Reclocking czy Single Fiber Technology.

Zadowolenie klienta przede wszystkim. Wszelkie problemy systemów i produktów (zarówno dla użytkowników końcowych i dystrybutorów) muszą być rozwiązany do pełnej satysfakcji. Lightware nigdy nie traci zlecenia ze względu na jakość produktów i zamierza utrzymać swoją reputację w ten sposób.