Scroll Top
"Okno na świat" 
wg studentów ASP. część 1
Współpraca z Akademią Sztuk Pięknych we Wrocławiu
semestr 1 – część 1 

Wspólnie z wrocławską Akademii Sztuk Pięknych podjęliśmy działania mające na celu aktywizację i ukierunkowanie działań studentów katedry Architektury Wnętrz.

SLX wraz z Akademią Sztuk Pięknych we Wrocławiu podjęli współpracę w formie projektu badawczego, który  ma na celu aktywizację i ukierunkowanie działań studentów Architektury Wnętrz w zakresie wykorzystania nowatorskich rozwiązań multimedialnych w architekturze.

Celem dydaktycznym Katedry Architektury Wnętrz jest przygotowanie studenta do profesjonalnej, świadomej oraz wysoce kreatywnej innowacyjnej i wydajnej pracy w zawodzie projektanta architektury wnętrz, lub też wzbudzenia w nim woli dalszego kompleksowego samokształcenia, na studiach magisterskich oraz doktoranckich.

Studenci przygotowywani są do projektowania architektury wnętrz, projektowania przestrzeni wystawienniczych a także przestrzeni obecnych w świecie wirtualnym – przestrzeni interaktywnej i przestrzeni środowiska gier komputerowych.

Więcej informacji na stronie uczelni : ASP Wrocław

…ciekawe i młode spojrzenie na wykorzystanie nowych technologii mogą być dla Nas tylko inspiracją.

Warto posłuchać komentarzy studentów, ponieważ pomysły poszły często w zaskakujących kierunkach, ale mają swoje uzasadnienie komercyjne.

 

Pierwszy semestr współpracy z Katedrą Architektury Wnętrz to zadanie polegające na stworzeniu przestrzeni z wykorzystaniem idei “Okna na Świat” z pomocą multimedialnych środków przekazu. Ekrany LCD, LED to dobre narzędzie w kreowaniu wnętrz z jednoczesnym obcowaniem ze światem zewnętrznym.

 

Zapraszamy do zapoznania się z galerią prac studentów (część 1):

Wszelkie prawa zastrzeżone. Publikacja, kopiowanie i udostępnianie bez zgody jest zabronione. W przypadku zainteresowania wykorzystaniem opracowań,  pomysłu, współpracą lub projektem prosimy o kontakt : wroclaw@slx.pl; 713592445