Scroll Top

LG

wyświetlanie obrazu, monitory, ekrany LED, DS

LG

Filozofia firmy LG koncentruje się na ludziach, szczerości oraz wierności zasadom. Jej celem jest zrozumienie naszych klientów, tak aby nieustannie pracując nad innowacjami oferować im optymalne rozwiązania oraz zapewniać nowe doświadczenia, a tym samym przyczyniać się do poprawy jakości ich życia.

Rozwiązania zintegrowane

LG zapewnia globalne wsparcie dla Twojego sukcesu biznesowego zintegrowane i dostosowane rozwiązania dla różnych branż.

Led Signage
Nieważne są warunki atmosferyczne: deszcz, śnieg, grad czy ostre słońce! Przygotowaliśmy ekrany LED zarówno do wykorzystania na świeżym powietrzu, jak i wewnątrz budynków.

Digital Signage
Ekrany na ścianach to świetny sposób unowocześnienia Twojej działalności, ale co dokładnie dzięki temu zyskasz? Po co właściwie stosować ekrany ścienne i jak działają? Skorzystaj z naszej pomocy i rozwiej swoje wątpliwości!

Video Wall
Videowall to proste, aczkolwiek szalenie skuteczne rozwiązanie. Szeroki wachlarz funkcji i formatów wyświetlania jakie oferują ekrany od LG pozwala na bardzo łatwe, szybkie i komfortowe generowanie treści na wielu powierzchniach jednocześnie. Dzięki prostocie w użyciu, Videowall LG jest niesamowicie skuteczny w każdych warunkach.

.