Scroll Top

Panasonic

rozwiązania wizualne

Panasonic

Panasonic zapewnia kompleksową ofertę rozwiązań wiodących w branży. Począwszy od wyświetlaczy profesjonalnych do prezentacji biznesowych i tablic interaktywnych wielodotykowych do technologii edukacyjnych po rozwiązania podpisu cyfrowego, emisji, wynajmu i testowania, zaawansowane rozwiązania kina domowego (HCT) oraz rozwiązania dla branży turystycznej i muzeów.

Rozwiązania wizualne

W firmie Panasonic Visual System Solutions liczy się każdy szczegół. Niezależnie od tego, czy zajmujemy się opracowywaniem obiektywów do projektorów HD firmy Panasonic, czy udoskonalaniem naszej technologii wyświetlaczy, innowacja w systemach wizualnych to ciągły proces.

Panasonic Visual System Solutions, oddział firmy Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU), angażuje się w opracowywanie innowacji, zapewniając niezbędną funkcjonalność i wydajność, niezależnie od tego, czy potrzeba projektora wideo, profesjonalnego wyświetlacza, czy tradycyjnej tablicy Panaboard firmy Panasonic.

Projektory Panasonic

Dlaczego warto wybrać projektor Panasonic
Panasonic od wielu lat jest liderem w dziedzinie innowacyjnych projektorów. Dzięki technologiom, takim jak system z dwiema lub czterema lampami umożliwiający nieprzerwane działanie oraz zastosowaniu nieorganicznych filtrów polaryzacyjnych o zwiększonej trwałości, nasza nie mająca sobie równych oferta projektorów DLP i LCD została opracowana w celu zapewnienia maksymalnej trwałości i minimalnych wymagań związanych z trwałością.

Niezależnie od zastosowania projektory Panasonic odpowiadają na potrzeby szeregu zastosowań, stanowiąc najbogatszą ofertę projektorów na rynków.

Profesjonalne monitory Panasonic
Dlaczego warto wybrać wyświetlacz Panasonic?
Wyświetlacze profesjonalne Panasonic to oczywisty wybór do zastosowań komercyjnych, takich jak prezentacje, podpis cyfrowy, emisja, najem i testowanie, zaawansowane kino domowe, turystyka i muzea. Nasze produkty pozwalają uatrakcyjnić przestrzenie publiczne, ożywić komunikację w przedsiębiorstwie lub porozumieć się z klientami za pośrednictwem innowacyjnych nośników informacyjno-reklamowych.

Oferując najodpowiedniejsze technologie LCD do każdego zastosowania oraz szereg rozmiarów — od 42 cali po 80 cali — Panasonic zapewnia rozwiązania dla wszystkich profesjonalnych środowisk komunikacji wizualnej.

Duże wyświetlacze

Seria dużych wyświetlaczy Panasonic w dosłownym znaczeniu przeniesie wizualną zawartość multimedialną na duży ekran. Począwszy od punktów sprzedaży / punktów informacyjnych, wyświetlaczy i aplikacji dla klientów biznesowych, takich jak Design Visualisation po ofertę wyświetlaczy LCD od zastosowań informacyjno-reklamowych, zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi i wyświetlacze we wzmocnionej obudowie o stopniu ochrony IP66 przeznaczone do użytku na zewnątrz.