Scroll Top

POLY

wideokonferencje, słuchawki, zestawy głośnomówiące, kamery USB

POLY

Poly wywodzi się z  połączenia firm Plantronics i Polycom, wierząc, że dzięki wspólnej pracy ludzie mają możliwość  osiągania niesamowitych rzeczy. Słynne słowa wypowiedziane z księżyca – „Jeden mały krok…” – zostały przekazane przez jeden z zestawów słuchawkowych Poly, a po tym małym kroku ludzie nadal wykorzystują rozwiązania Poly do wykonywania gigantycznych kroków w każdej możliwej dziedzinie.

Poly łączym legendarną już wiedzę z zakresu audio-video z potężnymi możliwościami udostępniania obrazu i dźwięku, w sposób zapewniający maksymalny komfort współpracy.

Wspólnie z Poly pomagamy firmom, takim jak Twoja, w tworzeniu środowiska pracy, które pozwala ludziom komunikować się, współpracować i osiągać najlepsze wyniki.
Dzięki połączeniu innowacyjnej technologii i usług doradczych możemy pomóc w planowaniu, projektowaniu, wdrażaniu, optymalizacji i wspieraniu strategii pracy hybrydowej, którą można dostosowywać w miarę zmian potrzeb i zachowań pracowników.
Niezależnie od tego, czy pracownicy są w biurze, w podróży czy w domu, wspólnie stworzymy środowisko, które ułatwia komunikację dźwiękową, wzrokową i współpracę.
JESTEŚMY TU, ABY POMAGAĆ JAKO

WSPIERANIE AUTENTYCZNEGO POŁĄCZENIA LUDZKIEGO I WSPÓŁPRACY

Aby stworzyć hybrydowe środowisko pracy, które spełnia potrzeby pracowników i sprzyja współpracy oraz produktywności, firma potrzebuje nie tylko odpowiedniej technologii, ale także strategicznego partnera, który sprawi, że zakup, wdrożenie i wsparcie będą możliwie najprostsze. To jest właśnie zadanie dla Poly.

Oferujemy rozwiązania dla każdego stylu i miejsca pracy, w tym słuchawki, urządzenia wideo, telefony stacjonarne i konferencyjne, oprogramowanie do zarządzania oraz globalną obsługę i wsparcie techniczne.

poly product_1_7

ROZWIĄZANIA POLY DLA PRZESTRZENI ROBOCZYCH

W SALI KONFERENCYJNEJ

Niektóre z najważniejszych rozmów pracowników odbywają się w sali konferencyjnej. Dzięki automatycznym regułom produkcji oraz prostym interfejsom uruchamianym za jednym dotknięciem oraz głosem każdy może bez problemu łą czyć się i komunikować, zachowując przy tym bezpieczeństwo.

W SALI NARAD / HUDDLE SPACE

Niektóre z najważniejszych rozmów pracowników odbywają się w sali konferencyjnej. Dzięki automatycznym regułom produkcji oraz prostym interfejsom uruchamianym za jednym dotknięciem oraz głosem każdy może bez problemu łą czyć się i komunikować, zachowując przy tym bezpieczeństwo.

PRACA PRZY BIURKU (W DOMU LUB W BIURZE)

Pracownicy muszą komunikować się w sposób profesjonalny, zarówno w siedzibie firmy, jak i w domowym biurze.  Warto ułatwiać im łączność i współpracę na najwyższym poziomie, niezależnie od tego, gdzie pracują.

PRACOWNICY MOBILNI

Nasze rozwiązania mobilne zapewniają niezrównaną redukcję szumów otoczenia i najwyższą możliwą jakość dźwięku, dzięki czemu pracownicy mogą brzmieć profesjonalnie bez względu na to, gdzie pracują.

E-LEARNING / EDUKACJA

Bez względu na to, czy jesteś w klasie czy korzystasz z narzędzi cyfrowych, ważne jest bezproblemowe połączenie tych dwóch środowisk.

Dowiedz się więcej o produktach i rozwiązaniach POLY, a także związanych z nimi korzyściach, kontaktując się z nami.