Scroll Top

PROJECTA

Wyrafinowane ekrany projekcyjne

PROJECTA

Projecta jest wiodącym w Europie producentem wysokiej jakości ekranów projekcyjnych i mebli AV. Projecta formułuje i opracowuje własne powierzchnie projekcyjne, aby zapewnić powierzchnię dla każdej aplikacji o stałej wysokiej jakości.

Ekrany projekcyjne

Projecta / Da-LITE to obecnie marki należące do grupy Legrand. Jest dostawcą ekranów i powierzchni projekcyjnych  dla wymagających klientów. Dostarcza także meble konferencyjne oraz akcesoria montażowe.

Używanie odpowiedniego ekranu projekcyjnego do instalacji jest ważną częścią planowania AV. Ponieważ rynek projektorów szybko przechodzi w stronę wysokiej rozdzielczości, ekran projekcyjny jest obecnie ważniejszym elementem niż kiedykolwiek. Nie każda powierzchnia projekcyjna może obsłużyć małe piksele bez uszkodzenia obrazu, a nie każda powierzchnia projekcyjna może obsługiwać projekcję laserową bez ryzyka powstawania plam. Aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy instalacji projekcyjnej, ważne jest, aby wybrać odpowiednią powierzchnię projekcyjną, która pasuje do otoczenia i projektora.