Scroll Top

L’Oréal Polska

Warszawa

Nowoczesne biuro to przestrzeń, w której technologia przenika się z architekturą tworząc jednolity spektakl.

Nazwa
Biuro L'Oreal Polska
Klient
L’Oréal Polska
Sektor
Biznes
Lokalizacja
Warszawa
Termin
2018
Partnerzy
Crestron, Samsung, Jabra, Evoko, Extron

Opis realizacji

M

onitory firmy Samsung w holach i przejściach sąsiadują tutaj z plakatami, tak, że nie sposób ich odróżnić. Matowa matryca wyświetla doskonałej jakości, bardzo przyjemny dla oka obraz, który sprawia wrażenie wydrukowanego, dopóki nie zacznie się poruszać.

Spójność zastosowanych rozwiązań widoczna jest również w dziesiątkach sal konferencyjnych. Niezależnie od wielkości sal konferencyjnych dobór urządzeń sprawia wrażenie szytych na miarę, a różnice w przekątnej ekranów od 55” do imponujących 98” kompensują wielkość pomieszczeń. Jakość widoczna jest nie tylko w wyświetlanym obrazie, lecz również w zastosowanych przyłączach.

Wszechobecny w typowych pomieszczeniach spotkań stos kabli ciągnących się po stołach został zastąpiony tutaj estetycznymi przyłączami firmy Crestron, w których kable chowają się same, zostawiając przestrzeń do kreatywnej pracy. Dzisiejsze spotkania to współpraca z zespołem, tym zebranym w pomieszczeniu oraz w lokalizacjach zdalnych. Efektywną współpracę ułatwiają ekrany dotykowe z serii Samsung QBH-TR kompatybilne z każdym komputerem oraz przede wszystkim pełniące funkcję konwencjonalnych papierowych flipchartów. Notatki z organizowanych tutaj spotkań wysyłane są bezpośrednio z ekranów, bez komputera można prowadzić telekonferencje i burze mózgów. Standardowy telefon zastąpiło rozwiązanie zintegrowane z Microsoft Teams – Crestron Mercury. Wystarczy przynieść komputer, a pomieszczenie przekształca się w salę do wideokonferencji, kamera oraz odpowiednie nagłośnienie i mikrofony, już tu są.

Technologia to obraz i dźwięk, ten drugi najlepiej usłyszeć w dużych salach konferencyjnych i w kafeterii. Wiszące głośniki komponują się z otwartym sufitem, a pełne ich brzmienie zapewnia doskonałą jakość dźwięku. W takiej przestrzeni, aż chce się pracować. Trudno tutaj o wolną salkę, jednak nad optymalizacją wykorzystania czuwa system rezerwacji sal konferencyjnych, który zwolni pomieszczenie, jeśli nie pojawimy się na umówionym wcześniej spotkaniu.

Już na pierwszy rzut oka widać, czym kierował się projektant i dostawca systemów AV . Estetyka, funkcjonalność i prostota użytkowania. Idea, innowacja, integracja.

Galeria realizacji

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

foty_zespol_prevki_warstwy
Marcin Żuk
WARSZAWA