Scroll Top

SHURE

mikrofony, systemy dyskusyjne, miksery

SHURE

Na przestrzeni naszej historii, sukces i reputacja marki Shure zostały określone przez nasze stałe zaangażowanie w uzyskiwanie Totalnej Jakości i widać to w każdym naszym produkcie. Dowiedz się o naszych produktach, filozofii firmy i innych aspektach naszej działalności.

Mówiąc prościej – mikrofony i elektronika audio są naszym życiem.

Nieważne, czy jesteś wielkim zwolennikiem marki Shure, czy też kupujesz produkty Shure pierwszy raz, jesteśmy pewni, że doświadczysz tego samego poziomu Totalnej Jakości, którą profesjonaliści audio doceniają przez ponad 90 lat.

Mikrofony i elektronika audio

Shure zamienił pasję tworzenia wspaniałych mikrofonów i elektroniki audio w obsesję. Shure nadal wyznacza światowy standard branżowy dla doskonałych mikrofonów i elektroniki audio.
Mikrofony Shure są branżowym standardem dla początkujących oraz profesjonalistów. Wyróżnia je legendarna jakość dźwięku oraz niezawodność działania. Znajdź najlepszy mikrofon dla swoich potrzeb – niezależnie od tego, czy potrzebujesz mikrofonu do wokalu lub instrumentu, mikrofonów dla zestawu perkusyjnego, czy też mikrofonów bezprzewodowych.
Shure oferuje bogaty wybór mikserów, włączając w to miksery automatyczne, które posiadają liczne użyteczne funkcje i pozwalają na indywidualne skonfigurowanie systemu dźwiękowego dowolnej wielkości. Cechuje je znakomita wydajność pracy pozwalająca na efektywne zarządzanie instalacjami z wieloma mikrofonami w pokojach posiedzeń, izbach parlamentarnych, salach obrad rad miejskich, salach konferencyjnych, klasach lekcyjnych, obiektach sakralnych oraz środowiskach nauczania na odległość.

 

Oprócz mikrofonów współczesne, złożone środowiska instalacyjne wymagają kompletnych rozwiązań technologicznych. Shure stoi na czele tej konwergencji w zakresie audio, wideo oraz IT, dostarczając innowacyjną i przełomową technologię o niezrównanej jakości.

Od prostych prezentacji po skomplikowane systemy dyskusyjne, tłumaczenia ustne i głosowania – Shure pomaga spełnić potrzeby w każdej takiej aplikacji. Bez wysiłku, z doskonałym dźwiękiem i funkcjonalnością.