Scroll Top
Yamaha
ProAudio

YAMAHA

Yamaha Professional Audio jest znana na całym świecie jako dostawca innowacyjnych, najwyższej jakości rozwiązań dla branży dźwiękowej. Linia Yamaha obejmuje szereg konsolet mikserskich o światowym standardzie, procesory sygnałowe wykorzystujące wiodącą w branży technologię DSP, wzmacniacze mocy oparte na energooszczędnej technologii oraz szeroką gamę głośników odpowiednich do wszystkiego, od dźwięku na żywo po instalacje komercyjne.
Yamaha

Produkty

Miksery

Miksery do zastosowań “na żywo”, produkcji brzmienia surround, instalacji w różnorodnych zastosowaniach. Miksery Yamaha zasłużyły na szacunek topowych inżynierów na całym świecie dzięki swojej niezawodności, fantastycznemu brzmieniu i intuicyjnej konfiguracji.

Network Switches

Yamaha wykorzystała swoją wiedzę zarówno na temat IT, jak i profesjonalnego dźwięku, aby dostarczyć przełączniki sieciowe zoptymalizowane pod kątem dźwięku sieciowego Dante.

Procesory Sygnałowe

Szeroka gama produktów zawiera jednostki DSP wyposażone w rozbudowane możliwości przetwarzania dźwięku, procesory SPX multi-effect i pre-konfigurowane jednostki DSP specjalnie do zastosowań systemów głośnikowych.

Power Amplifiers

Jakość dźwięku klasy AB, dynamika i moc z wydajnością klasy D. Wyjątkowa technologia Yamaha EEEngine (patent) zapewnia bezprecedensową jakość w końcówka mocy stereo, multi-channel i high-impedance.

Systemy Głośnikowe

Odsłuchy studyjne, głośniki dla zespołów lub niewielkich zastosowań PA, głośniki przeznaczone do dużych instalacji łącznie z sprzętem mocującym, głośniki aktywne z podstawowymi funkcjami miksującymi… pełna gama produktów do wszechstronnych zastosowań.

Systemy PA

Esencja wspaniałego brzmienia i niezawodności systemów PA w kompleksowych rozwiązaniach, które zawierają idealnie dopasowany mikser, wzmacniacze oraz zestawy głośnikowe.

Systemy DAW

Wydajne, ergonomiczne konsole kontrolne oraz wysokiej wydajności interfejsy audio, znakomicie uzupełniające się z możliwościami i potencjałem systemów Steinberg DAW. Doskonała komunikacja, intuicyjne sterowanie oraz wspaniała jakość dźwięku do wielu komercyjnych zastosowań.

Rejestratory / Odtwarzacze

Kieszonkowe rejestratory wyposażone w zaawansowane funkcje.

 

Active Field Control

AFC to system aktywnej adaptacji akustycznej zaprojektowany w celu dostosowania i poprawy architektonicznych właściwości akustycznych obiektów, takich jak miejsca widowiskowe, domy modlitwy, teatry i sale koncertowe – przy jednoczesnym zachowaniu naturalnych właściwości dźwiękowych przestrzeni.

 

Unified Communications

Rozwiązania do konferencji audio i wideo firmy Yamaha usprawniają współpracę i zwiększają produktywność.