Scroll Top

ADEO GROUP

ekrany projekcyjne

ADEO GROUP

Zaczynając w roku 1989 Grupa Adeo przeszła długą drogę, w trakcie której zrealizowanych zostało wiele pomysłów i projektów. Firma rozpoczęła swoją działalność jako włoska firma Videopool, lider na rynku projektorów, który wraz rozpoczęciem produkcji ekranów projekcyjnych oraz ich eksportem na rynki międzynarodowe, przekształcił się w Grupę Adeo.

Ekrany projekcyjne

Grupa Adeo prowadzi działalność: we Włoszech jako dystrybutor audio/wideo dla sektora profesjonalnego i kina domowego/High End oraz w Europie jako Adeo Screen, jeden z najbardziej wyróżniających się producentów ekranów projekcyjnych. Rosnąca rozpoznawalność i działalność firmy poza granicami krajowymi pobudziła inwestycję w struktury mające na celu zwiększenie mocy produkcyjnych. W ten sposób narodził się zakład produkcyjny w Złotoryi, w Polsce, z powierzchnią 3.500 m2 przeznaczoną na produkcję i magazyn oraz powierzchnią 1000 m2 obejmującą pomieszczenia biurowe i showroom. Na wyniki nie trzeba było długo czekać: Adeo Screen w krótkim czasie zdobyło ważną pozycję na rynku polskim jako wiodący producent wysokiej jakości ekranów projekcyjnych.

Działalność firmy opiera się na kilku solidnych zasadach. Zaczynając od badań i projektowania opartych na naszym silnym “know how” wynikającym z dziesięcioletniego doświadczenia, po wysoką jakość gwarantowaną przez włoski design i najnowsze oferowane rozwiązania technologiczne. Zasadniczą rolę odgrywają również takie czynniki jak: kontrola poszczególnych faz produkcji, personalizowanie produktu zgodnie z wymaganiami klienta oraz customer care, czyli pomoc zapewniona również po zakupie produktu. Ostatnim ważnym elementem jest bezpieczeństwo: każdy z ekranów bowiem objęty jest certifikatem CE oraz certyfikatami trudnopalności powierzchni projekcyjnych B1, M1 i M2.

W świetle tych zasad Adeo Screen wychodzi o krok naprzód wymaganiom stawianym przez poszczególne sektory rynku, od profesjonalnego i edukacyjnego do prywatnego oraz systemów kina domowego.

Jakość produktów Adeo jest, w prawdziwym tego słowa znaczeniu, na oczach wszystkich i można ją podziwiać w każdym najmniejszym szczególe wyświetlanego obrazu.

W polskiej dystrybucji znajdują się obecnie następujące marki produktowe:

Adeo Screen − wysokiej jakości ekrany projekcyjne
Control4 − system sterowania i automatyki na rynek rezydencyjny
Euromet − wysokiej jakości akcesoria AV
t&m Systems − wysokiej jakości wzmacniacze i głośniki commercial audio
Rane − najwyższej jakości procesory commercial audio
PTN Electronics − urządzenia do zarządzania sygnałami AV
RCF Commercial Audio − wzmacniacze i głośniki commercial audio
Screen Research − najwyższej jakości ekrany projekcyjne na rynek rezydencyjny