Scroll Top

KRAMER

Firma technologiczna AV

KRAMER

Od 1981 roku Kramer Electronics jest wiodącym graczem i pionierem w branży Pro AV. Mając klientów w ponad 90 krajach na sześciu kontynentach, Kramer oferuje obszerną i innowacyjną ofertę produktów i rozwiązań pro AV dla firm, edukacji, domów kultu, rządu, wydarzeń na żywo, opieki zdrowotnej i nie tylko.

Rozwiązania AV

Sprzęt: Zamiast drogich pudełek typu „wszystko w jednym” oferujemy linię ponad 4000 specjalistycznych urządzeń. Nasza szeroka gama produktów pozwala każdemu klientowi znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do jego potrzeb w zakresie łączności i funkcjonalności.

Oprogramowanie: Nasze innowacyjne, przyjazne dla użytkownika rozwiązania programowe do zarządzania siecią audio-wideo oraz bezprzewodowej prezentacji i współpracy zastąpiły uciążliwy i przestarzały sprzęt, oszczędzając czas i koszty utrzymania klientów.

Chmura: Nasze najnowocześniejsze technologie chmurowe stanowią podstawę rewolucyjnego nowego rozwiązania kontrolnego firmy Kramer. Systemy Kramer Control można łatwo budować, zarządzać, skalować i konserwować zdalnie, bez konieczności posiadania wiedzy programistycznej.

“Nasza reputacja opiera się na dostarczaniu przełomowych innowacji od czterech dekad. Stoimy za każdym dostarczanym przez nas produktem i jesteśmy dumni z utrzymywania osobistych relacji z naszymi klientami. To właśnie odróżnia nas od konkurencji. Łącząc innowacyjność z wyjątkową niezawodnością i obsługą klienta, zasłużyliśmy na naszą nazwę.

Dr Joseph Kramer
Założyciel