Scroll Top
Pracuj z nami
Wrocław, Warszawa, Poznań

Pracuj z Nami

Jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą w technologicznej firmie ?
Chcesz się rozwijać i szkolić ?
Chcesz cieszyć się z ciekawych efektów wspólnej pracy ?

Zapraszamy projektantów systemów, techników realizacji oraz osób tworzących relacje z klientami.
Zapewniamy miejsca pracy w naszych biurach w Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu.

Obecnie poszukujemy:
w lokalizacji: WROCŁAW oraz POZNAŃ
Instalatorów okablowania i wyposażenia audiowizualnego (monitorów, kamer, ekranów, systemów nagłośnienia i sterowania , etc.).

Mile widziane doświadczenie w instalacjach branż pokrewnych tj. niskoprądowa, elektryczna, teletechniczna.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie na rynku profesjonalnych systemów audio-video. Skupiamy w swoim zespole ludzi z pasją, ekspertów w zakresie systemów audiowizualnych, nagłośnienia czy transmisji sygnałów. Współpracujemy ze światowymi producentami najwyższej klasy rozwiązań branżowych.

Zadania:

  • montaż urządzeń Audio-Video oraz ich podstawowe uruchomienie
  • montaż okablowania i terminowanie zakończeń teletechnicznych
  • wsparcie serwisu i bieżącej obsługi dotychczasowych realizacji
  • koordynacja prac z podwykonawcami

Wymagania:

  • zamiłowanie do nowoczesnych technologii, rozwiązań IT i pokrewnych
  • umiejętności techniczne, umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
  • prawo jazdy kat B
  • gotowość do krótkotrwałych wyjazdów służbowych

Mile widziane:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość branży teletechnicznej lub eventowo-wystawienniczej

Oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę lub B2B (do wyboru)
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • pracę przy ciekawych projektach, tj. hale widowiskowo-sportowe czy muzea
  • obcowanie z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi na rynku AV
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • możliwość stałego podnoszenia własnych kwalifikacji poprzez szkolenia i certyfikaty producentów

Chcesz do Nas dołączyć ? Prosimy o składanie aplikacji

  1. za pośrednictwem portalu LinkedIn: https://www.linkedin.com/jobs/view/2923775533
  2. Wypełnij formularz : slx.pl/praca/
  3. napisz na adres: praca@slx.pl