Scroll Top
SLX w PSNI
Najlepsi z Najlepszych

SLX w stowarzyszeniu PSNI

SLX jako jedyna firma w Polsce jest członkiem elitarnego stowarzyszenia PSNI skupiającego liderów branży AV na świecie.

Członkami PSNI są wyłącznie certyfikowani integratorzy AV, dostawcy sprzętu, projektanci i programiści systemów komunikacyjnych. To łącznie 188 biur w 42 krajach, na 6 kontynentach.

Aktywnie uczestniczymy w pracach PSNI, obsługujemy globalnych klientów w Europie a także wspólnie wypracowujemy standardy i dobre praktyki dla naszej branży.

INTEGRATORZY PSNI MEMBER
W najnowszej ocenie PSNI przeprowadzonej przez QualTrak, nasi Partnerzy uzyskali w rankingach satysfakcji klientów 94% zarówno w zakresie integracji, jak i obsługi – ale te liczby mówią tylko część historii. Od wiedzy technicznej po umiejętność szkolenia, integratorzy PSNI wykazują zaangażowanie w stosowanie wysokich standardów i przyszłościowych rozwiązań. Co więcej, łączą się za pośrednictwem PSNI z rozległą siecią innych Oddziałów i partnerów technologicznych, umożliwiając im obsługę większej liczby klientów, skuteczniej i wydajniej, niż mogą sami.

 

GLOBALNY SOJUSZ PSNI
188 BIUR. 49 KRAJÓW. 6 KONTYNENTÓW.

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH
Partnerzy i integratorzy technologiczni PSNI Global Alliance, znani jako członkowie PSNI, są liderem w branży w zakresie wiedzy i wyznaczają standardy najlepszych praktyk w branży AV.

WIODĄCA TECHNOLOGIA
Sieć PSNI Global Alliance zapewnia integratorom systemów AV dostęp do najbardziej zaawansowanych technologii audio i wideo. Zapewniamy również szkolenia i wsparcie, aby pomóc im to opanować.

MOŻLIWOŚCI KLASY KORPORACYJNEJ
Niezależnie od tego, czy Twój projekt obejmuje jeden pokój, czy setki, integratorzy PSNI Global Alliance AV staną na wysokości zadania. Każdy członek PSNI ma dostęp do zbiorowej siły wszystkich naszych członków w różnych krajach.

www.psni.org