Scroll Top
Ten Square Games
we Wrocławiu

Ten Square Games jest dynamicznie rozwijającym się deweloperem gier mobilnych. Zatrudnia 500 osób w kilku studiach w Polsce , Niemczech  i Rumunii.  W portfolio firmy znajduje się m.in. „Fishing Clash” – jeden z najpopularniejszych na świecie symulatorów wędkarstwa 3D oraz „Hunting Clash” – najbardziej realistyczny symulator polowania oraz całkiem niedawno do portfolio dołączyły symulatory lotów.

Nazwa
Rozbudowa przestrzeni biurowej
Klient
Ten Square Games
Sektor
Biznes
Lokalizacja
Wrocław
Termin
2022
Partnerzy
Logitech, iiyama, Jabra, Yamaha

Opis realizacji

P

rzygotowaliśmy projekt rozwiązań audiowizualnych dla nowego powiększonego biura mieszczącego się we wrocławskim City One – Office Center. W efekcie powstały przestrzenie z przeznaczeniem dla różnorodnych form pracy, dostosowane do wymagań kreatywnego zespołu, wpisujące się w oryginalny design biura. Ważnym aspektem w pracach było, by biuro spełniało wysokie standardy środowiskowe i uwzględniało rozwiązania generujące jak najmniej emisji CO2.
W realiach pracy hybrydowej oraz spełniając wymogi  firmy działającej zespołowo, nadrzędnym celem było przygotowanie miejsca spotkań on-site  i on-line z wykorzystaniem platformy Google Meet. W licznych salach konferencyjnych zastosowano rozwiązania takich firm, jak Logitech, Jabra, Aver wraz z profesjonalnymi monitorami firmy iiyama. Nad efektywnym wykorzystaniem poszczególnych pomieszczeń biurowych, czuwa system rezerwacji sal firmy Evoko.
Wyposażona przez nas strefa Chillout  to miejsce stworzone nie tylko dla relaksu, ale również jako przestrzeń dla oficjalnych spotkań zarządu czy wystąpień prasowych.  Zainstalowano w niej dedykowaną zabudowę meblową z  98″ monitorem LCD wraz z odpowiednio dobranym nagłośnieniem Yamaha, zestawem VC oraz bezprzewodową transmisją sygnałów AV.  Nie pominięto również funkcji rozrywkowej sali, za którą odpowiada konsola do gier video wraz z zestawem VR.
Kolejna, wielofunkcyjna sala o wymownej nazwie “Pixel Perfect” dzięki zainstalowanemu wyposażeniu AV została przystosowana do prowadzenia szkoleń,  wideokonferencji, spotkań czy prezentacji. Odpowiednio skonfigurowana  i wyposażona sala konferencyjna niewątpliwie wpływa na efektywność, komfort pracy jak również wizerunek firmy.
Do prac wyodrębnionych Zespołów TSG zaaranżowano przestrzeń wyposażoną w monitory interaktywne wraz z kamerą, które idealnie wpisują się w klimat kreatywnych twórców gier. Natomiast do pracy indywidualnej przewidziano zestawy audiowizualne dostosowane do  potrzeb ich użytkowników.

Jesteśmy dumni ze współpracy z TSG  i z tego, że dostarczyliśmy nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań firmie zapewniającej rozrywkę gamingową milionom ludzi na całym świecie : ) .

Galeria realizacji

Zespół projektowy

foty_zespol_prevki_warstwy
Paweł Sekulski
ZAKUPY I LOGISTYKA
foty_zespol_prevki_warstwy
Michał Samek
WROCŁAW