Scroll Top

SLX na ISE 2024

Twoja Droga do Innowacji w Świecie AV

Dołącz do SLX na Targach Integrated Systems Europe 2024!

SLX z prawdziwą przyjemnością ogłasza swój udział w tegorocznej edycji targów Integrated Systems Europe (ISE) – najważniejszego wydarzenia branży AV i integracji systemów. Odbędzie się ono w wyjątkowej atmosferze 20. rocznicy ISE, prezentując największą w historii salę wystawową z siedmioma rozbudowanymi Strefami Technologicznymi.

Gdzie Nas Znaleźć?

Zapraszamy na nasze stoisko 2V300 w Hali 2, gdzie będziemy prezentować najnowsze innowacje w zakresie audio-wideo i ujednoliconej komunikacji. To doskonała okazja, aby zobaczyć nasze rozwiązania w akcji i dowiedzieć się, jak mogą wspierać Twoje przedsiębiorstwo, niezależnie od jego wielkości.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

Spotkajmy się!

Przygotowaliśmy meeting point, gdzie wymienisz się wiedzą i doświadczeniem z naszymi ekspertami. Poznaj z nami najnowsze trendy i rozwiązania, które pomogą Ci stworzyć przyszłość w branży AV.

Edukacja i Wiedza

Skorzystaj z szansy poszerzenia swojej wiedzy branżowej poprzez uczestnictwo w konferencjach i wykładach organizowanych przez AVIXA i CEDIA, które odbędą się podczas targów.

Bądź naszym gościem!

Jako nasz VIP, możesz dołączyć do nas ZA DARMO i zaoszczędzić 175 EUR! Zarejestruj się na iseurope.org z wykorzystaniem naszego kodu: 8FZOCGJH.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby być częścią jednego z najbardziej innowacyjnych wydarzeń w branży AV. Zaplanuj spotkanie z nami już dziś i dołącz do świata nowych możliwości!

Zaplanuj spotkanie z nami i zdobądź darmową wejściówkę:

https://psni.org/resources/events/slx-at-ise-2024/