Scroll Top

Budynek Centrali Banku

we Wrocławiu

Jeden z największych banków w Polsce  zwrócił się do naszej firmy z prośbą o przedstawienie koncepcji wyposażenia sal konferencyjnych w nowo budowanej siedzibie we Wrocławiu.

Nazwa
Wyposażenie sal konferencyjnych
Klient
Sektor bankowy
Sektor
Biznes
Lokalizacja
Wrocław
Termin
2020
Partnerzy
Barco, NEC, Samsung, Eveo, Cisco

Opis realizacji

W

ramach umowy firma SLX wykonała szczegółowy projekt systemów AV oraz finalnie je dostarczyła i wdrożyła. We współpracy z biurem Architektonicznym przy wdrożeniu zastosowano wiele nowatorskich pomysłów zintegrowanych z wystrojem wnętrz – począwszy od zaawansowanych systemów matryc mikrofonowych a skończywszy na dedykowanych obudowach ściany monitorów.

 

Ze względu na wymagania bezpieczeństwa wewnętrznego w bankowości, właściwy dobór urządzeń był niezwykle istotny. Każde z nich musiało posiadać stosowne certyfikaty bezpieczeństwa sieciowego i było weryfikowane przez odpowiedni dział bezpieczeństwa. Pomimo tych obostrzeń udało się spełnić wymagania Użytkownika a przy jego współpracy wdrożyć systemy rozproszone np. do prezentacji bezprzewodowej Barco ClicShare. Teraz każdy pracownik ma odpowiednie narzędzia do efektywnej pracy biurowej.

Dodatkowo firma SLX dostarczyła, zainstalowała i uruchomiła monitory informacyjne w ponad sześćdziesięciu placówkach klienta na terenie całej Polski, tworząc jeden spójny system informacyjny, w pełni zarządzany z poziomu komputera w siedzibie głównej klienta. Rozwiązanie takie umożliwia emisję spójnego materiału promocyjnego, zaplanowanie harmonogramu pracy i emisji treści bez względu na lokalizację i godziny pracy poszczególnych placówek.

Galeria realizacji

foty_zespol_prevki_warstwy
Konrad Stachoń
PREZES ZARZĄDU
SLX_ARogozinski
Arkadiusz Rogoziński
DZIAŁ PROJEKTOWY
foty_zespol_prevki_warstwy
Marcin Lewandowski
DZIAŁ PROJEKTOWY