Scroll Top

Concordia Design HUB

Wrocław

Budynek znajduje się w samym centrum Wrocławia, w sercu Wyspy Słodowej. Concordia Design HUB to nowa przestrzeń do pracy – dla firm, freelancerów i startup’ów. Miejsce, gdzie jest czas na rozmowy, spotkania, wspólną kawę i wspólną pracę, która ma moc zmieniania rzeczywistości

Nazwa
Wyposażenie przestrzeni i sal spotkań
Klient
Concordia Design HUB
Sektor
Biznes
Lokalizacja
Wrocław
Termin
2020
Partnerzy
NEC, Crestron, Logitech, Sennheiser, Apart

Opis realizacji

W

założeniach projektowych systemy miały być proste i funkcjonalne.

To rozwiązania AV mają być dla ludzi a nie odwrotnie

W obiekcie funkcjonują małe sale do wideokonferencji oparte o rozwiązania Logitech i monitory NEC. W salach konferencyjnych na wszystkich piętrach zaprojektowano nowoczesny projektor laserowy NEC FULLHD P502HL wraz z intuicyjnym sterowaniem firmy CRESTRON.

Aby zapewnić elastyczność aranżacji przestrzeni dla różnych form event’owych dla Sali wielofunkcyjnej zastosowano matrycowanie sygnałów 4K w standardzie HDBaseT firmy CRESTRON. Dopełnieniem oczywiście jest system sterowania tego samego producenta- lidera na światowym rynku rozwiązań AV.

Do dyspozycji uczestników spotkań są przeznaczone dodatkowe systemy nagłośnienia oraz zestawy mikrofonów bezprzewodowych firmy SENNHEISER.

W całym obiekcie zaprojektowano muzykę tła w oparciu o dyskretne, wpasowujące się w aranżacje obiektu głośniki firmy APART-BIAMP AUDIO, które mają umilić czas na przerwę w części do odpoczynku lub znajdującej sią na parterze restauracji z wyjściem na tereny zielone.

W założeniu obiekt ma być dostępny 24/7 dla osób wynajmujących miejsce do pracy, spotkania, eventów. Aby usprawnić formę rezerwacji powierzchni zastosowano System rezerwacji Sal dostosowany do potrzeb klienta, który jest w pełni zintegrowany z kontrolą dostępu.

Galeria realizacji

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

foty_zespol_prevki_warstwy
Marcin Lewandowski
DZIAŁ PROJEKTOWY
foty_zespol_prevki_warstwy
Łukasz Zarzycki
WROCŁAW