Scroll Top
Fandom Polska
w Poznaniu

Nowo otwarta, zmodernizowana przestrzeń biurowa zlokalizowana w Poznaniu z niesamowitym widokiem na Jezioro Maltańskie. 

FANDOM QM85R recepcja
Nazwa
System AV w przestrzeni biurowej
Klient
Fandom Polska
Sektor
Biznes
Lokalizacja
Poznań
Termin
2022
Partnerzy
SAMSUNG, CRESTRON, LOGITECH, BIAMP

Opis realizacji

P

rzestrzeń biurowa, która została od podstaw zmodernizowana i zaadoptowana do potrzeb ludzi celebrujących swoje pasje, czyli FANDOM Polska. W tym projekcie mieliśmy zaszczyt dostarczyć nowe rozwiązania wideokonferencyjna jak i zmodernizować istniejące systemy AV. 

Prace modernizacyjne prowadzone były w dziewięciu salach konferencyjnych, w których dostarczone i zainstalowane zostały monitory SAMSUNG oraz systemy wideokonferencyjne LOGITECH działające na platformie ZOOM  

Przestrzenie Open Space wyposażone zostały z niezależne „słupy informacyjne” z zainstalowanymi portretowo monitorami SAMSUNG pełniącymi zróżnicowane funkcje Digital Signage. 

Duża sala wielofunkcyjna która wyposażona jest w automatyczne sterowanie dzielące pomieszczenie na trzy niezależne sale wideokonferencyjne, w których monitory o przekątnych 65” i 85” współdziałają z zestawami RALLYBAR firmy LOGITECH.  

Dla trybu sal połączonych zastosowane zostały, montowane na suficie, kamery LOGITECH RALLY, które pozwalają na prezentację prelegenta i publiczności.   

Elastyczność aranżacji przestrzeni dla różnych typów wydarzeń zapewniają urządzenia transmisji sygnału i sterowania firmy CRESTRON – lidera rynku profesjonalnych rozwiązań AV. 

Intuicyjne interfejsy sterowania oparto o tablety APPLE z aplikacjami CRESTRON i ZOOM. 

Galeria realizacji

Zespół projektowy

foty_zespol_prevki_warstwy
Mariusz Stróżykiewicz
POZNAŃ
foty_zespol_prevki_warstwy
Tomasz Nowak
POZNAŃ
foty_zespol_prevki_warstwy
Łukasz Ratajczak
POZNAŃ