Scroll Top
Inkubator przedsiębiorczości E-SPORTU
we Wrocławiu

Nowoczesne centrum biurowo-konferencyjne we Wrocławiu, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie obiektów sportowych AZS Wrocław oraz hotelu.

Inwestorowi przyświecała idea stworzenia obiektu o ponadczasowym designie, prostej formie wraz z ekologicznymi rozwiązaniami, idealnie komponującego się z zielonym otoczeniem terenów rekreacyjnych nad Odrą.

Nazwa
Inkubator Przedsiębiorczości
Klient
Klub Sportowy "AZS Wrocław" Akademickiego Związku Sportowego
Sektor
Biznes / Sport
Lokalizacja
Wrocław
Termin
2021
Partnerzy
NEC, Crestron, Poly, Analog Way

Opis realizacji

N

owoczesne centrum biurowo-konferencyjne, zostało zaprojektowane, aby zapewnić uczestnikom eventów, konferencji, bankietów idealne warunki do pracy i spotkań.

Wyzwaniem dla nas było zaimplementowanie technologii AV w przestrzeni biurowej tak, aby zapewnić użytkownikom komfortowe warunki do kolaboracji, ze szczególnym naciskiem na  funkcjonalność, swobodę działania i niezawodność zastosowanych rozwiązań.

Dla korzystających z usług Inkubatora Przedsiębiorczości w obiekcie przygotowaliśmy różnorodne pomieszczenia, dostosowane do specyfiki spotkań.

Najbardziej reprezentatywna sala konferencyjno-bankietowa, zlokalizowana na parterze budynku tuż obok głównego wejścia to tzw. Sala Audytoryjna, o powierzchni 164 m², z przeznaczeniem dla około 154 osób. W sali przewidziano możliwość dźwiękoszczelnego podziału na dwie mniejsze i komfortowego prowadzenia niezależnych spotkań jednocześnie. Zastosowane rozwiązania audio-wizualne, dostępne dla trenerów oraz uczestników konferencji, umożliwiają przeprowadzanie nowoczesnych szkoleń, w tym również wideokonferencji z możliwością nagrywania oraz udostępniania transmisji w popularnych serwisach streamingowych. Dużym atutem sali jest ściana multimedialna złożona z 21 bezszwowych monitorów 55”NEC UN552V. Współpracujący z monitorami procesor obrazu  pozwala na  personalizowanie wyświetlanego kontentu, za pomocą dotykowego panelu sterującego. Dla pełnej wygody uczestników spotkań, w sali zainstalowano zestaw Barco ClickShare do bezprzewodowego prowadzenia prezentacji z dowolnych urządzeń mobilnych.

Sale szkoleniowe, znajdujące się na pierwszym i drugim piętrze, wyposażone  w monitory i projektory NEC oraz systemem Poly Studio do prowadzenia wideokonferencji. Monitory wyposażone w nakładkę dotykową oraz wbudowany komputer, umożliwiają przeprowadzenie bardziej dynamicznych prezentacji. Sale dla celów spotkań online wyposażyliśmy w bezprzewodowy zestaw konferencyjny firmy Vissonic, dzięki temu rozwiązaniu nad każdą, nawet najbardziej burzliwą dyskusją, prowadzący będzie w stanie zapanować, a do odbiorców dotrze  czysty i wyraźny dźwięk.

Dla niewielkich, kilkuosobowych grup, przygotowaliśmy kameralne sale spotkań,  wyposażone w monitory 55″ oraz przyłącza stołowe: idealne rozwiązanie dla szybkich wewnętrznych spotkań i prezentacji.

Galeria realizacji

Zespół projektowy

SLX_ARogozinski
Arkadiusz Rogoziński
DZIAŁ PROJEKTOWY
foty_zespol_prevki_warstwy
Rafał Nowak
WROCŁAW