Scroll Top
Miejskie Centrum Kultury
w Nowym Targu

W Nowym Targu po remoncie, oddano do użytku nowoczesne Miejskie Centrum Kultury

_MCK0008-2048px
Nazwa
Modernizacja budynku Miejskiego Cetrum Kultury w Nowym Targu
Klient
Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu
Sektor
Kultura
Lokalizacja
Nowy Targ
Termin
2021
Partnerzy
Nec/Sharp, L-Acoustics, Crestron, Allen&Hearth

Opis realizacji

S

ala Widowiskowa, którą mieliśmy wielką przyjemność przygotowywać dla Inwestora, jest przestrzenią wielofunkcyjną, która pomieści niemal 500 widzów i słuchaczy. Miasto Nowy Targ zyskało bardzo nowoczesny obiekt, spełniający najwyższe standardy.
Założenia projektowe pod względem funkcjonalności obiektu zostały tak przygotowane, aby zarówno seans filmowy, jak i wydarzenia muzyczne, czy też wykłady i prelekcje, mogły odbywać się w tej przestrzeni z zapewnieniem idealnych warunków audio-wizualnych.
Dla wielbicieli seansów filmowych, przewidziano rozwiązania oparte o laserowy projektor kinowy firmy NEC/ Sharp, z którego obraz wyświetlany jest na ekranie o powierzchni 92m², za wrażenia dźwiękowe odpowiada system nagłośnieniowy firmy L-Acoustics.
Sala wyposażona jest również rozbudowaną technologię sceniczną, w skład której wchodzą 4 elektrycznie sterowane mosty sceniczne z oświetleniem, komputer z oprogramowaniem do realizacji i rejestracji dźwięku oraz konsola foniczna Allen&Hearth.
Nad prawidłowym i bezusterkowym działaniem czuwa system sterowania firmy Crestron. Użytkownik ma możliwość sterowania zarówno oświetleniem, jak i pozostałymi urządzeniami wchodzącymi w skład wyposażenia elektro-akustycznego z poziomu aplikacji zainstalowanej na tablecie.

W budynku powstały również dwie sale szkoleniowe, które wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt audio-video, który zapewnia komfortowe warunki do prowadzenia wykładów, czy też szkoleń w kameralnych grupach.

Galeria realizacji

Zespół projektowy

SLX_DDepa
Damian Depa
DZIAŁ PROJEKTOWY
foty_zespol_prevki_warstwy
Kamil Parkitny
WROCŁAW