Scroll Top
THE LOBSTER HOUSE
WARSZAWA

Ekskluzywna restauracja z owocami morza na trakcie królewskim w Warszawie powierzyła nam misję zaprojektowania instalacji i konfiguracji ekranu LED, który transformuje przestrzeń restauracji dla potrzeb wielu różnych eventów. Realizacja powstała we współpracy z Samsung Polska.

Nazwa
Ekran LED w restauracji
Klient
The Lobster House
Sektor
Hotele i restauracje
Lokalizacja
Warszawa
Termin
2021
Partnerzy
SAMSUNG

Opis realizacji

R

estauracja Lobster House znajduje się w samym sercu Warszawy przy ul. Królewskiej 2. Śródziemnomorski klimat, świeże owoce morza i ryby w połączeniu z najnowszym technologiami, współtworzą klimat miejsca i budują pozytywne doświadczenia klienta.

We współpracy z firmą SAMSUNG zainstalowaliśmy ekran w technologii LED składający się z 98 kabinetów LH025IF o łącznej powierzchni blisko 25 metrów kwadratowych.

Umiejscowienie ekranu przy schodach prowadzących na pierwsze piętro i jego nieregularny kształt stanowiły duże wyzwanie podczas montaży.

Efekt końcowy wynagradza włożony trud, a obraz ekranu można podziwiać na obu kondygnacjach. Dzięki takiemu rozwiązaniu ekran służy nie tylko do wyświetlania morskich głębin i grafik dla najmłodszych, ale także treści umożliwiające interakcję z klientem.

Dodatkowe pomieszczenie VIP zostało wyposażone w interaktywną tablicę SAMSUNG FLIP dzięki której idealnie nadaje się do spotkań integracyjnych i biznesowych

Dzięki wykorzystaniu technologii SAMSUNG LED, najnowsza technologia wpleciona w architekturę miejsca pozostaje w pamięci na długo. Cieszymy się ze nasza firma miała swój wkład w realizację tego przedsięwzięcia.

Galeria realizacji

Zespół projektowy

foty_zespol_prevki_warstwy
Marcin Żuk
WARSZAWA
foty_zespol_prevki_warstwy
Jacek Kotas
WARSZAWA