Scroll Top
ZESPÓŁ SLX
Poznaj nas
ZESPÓŁ SLX
POZNAJ NAS!
Projekty, które wdrażamy dla naszych klientów tworzy zgrany zespół ekspertów i pasjonatów.

Sukces biznesowy SLX jest możliwy dzięki doświadczonemu zespołowi o zróżnicowanych kompetencjach technicznych, wdrożeniowych, logistycznych i sprzedażowych.

W trzech oddziałach w Polsce zespół SLX tworzy blisko 30 osób.
W terenie wspiera nas również szerokie grono zaufanych podwykonawców a także partnerów zrzeszonych w ramach aliansu PSNI.

A może chcesz do Nas dołączyć ? Jeśli jesteś zainteresowany pracą w technologicznej firmie, chcesz się rozwijać i szkolić oraz cieszyć się z ciekawych efektów wspólnej pracy – zadzwoń lub napisz na adres: praca@slx.pl
RELACJE BIZNESOWE
foty_zespol_prevki_warstwy
Marcin Żuk
WARSZAWA

Moja praca

To pasja, którą codziennie zarażam naszych klientów. Aktywnie poszukuję optymalnych rozwiązań szytych na miarę projektu, klienta i budżetu.
Motywuję i inspiruję zespół do przekraczania barier i podejmowania nowych wyzwań każdego dnia.

Najbardziej lubię

Gdy projekt realizowany z naszym zespołem jest frajdą i przygodą, do której klienci po czasie wracają z uśmiechem.
Gdy z pozoru nieistotne detale takie jak wygląd paneli sterowania, sposób prowadzenia okablowania, czy poziom dostrojenia dźwięku i skalibrowania obrazu jest wykonany z największą dbałością, bo to właśnie te detale mają największe znaczenie.

Dlaczego SLX

Bo to miejsce, które nie pozwala się nudzić. To zespół, na który można zawsze liczyć. To niepowtarzalne projekty. To wyjątkowi klienci.

foty_zespol_prevki_warstwy
Michał Samek
WROCŁAW

Moja praca

Koordynacja prac w naszym oddziale. Dbanie o dobry wizerunek firmy i dbanie o wartości, dzięki którym firma ugruntowała swoją pozycję na rynku.

Najbardziej lubię

Moment, kiedy widzimy zadowoloną minę klienta, gdy prezentujemy mu efekt końcowy prac. Możliwość testowania nowych rozwiązań i uczestnictwa w szkoleniach, dzięki którym pogłębiam swoją wiedzę.

Dlaczego SLX

Firma to pracownicy, zgrany zespół osób z wieloma ciekawymi pasjami, które często przydają się w codziennej pracy, co często pozwala zapewnić klientom optymalne rozwiązania. To również dbałość o zadowolenie klienta i dzielenie się swoim doświadczeniem już od fazy projektowania rozwiązań. Praca w tym gronie to wyzwanie, ale i prawdziwa przyjemność

foty_zespol_prevki_warstwy
Mariusz Stróżykiewicz
POZNAŃ

Moja praca

Polega na nieustannym budowaniu zaplecza techniczno-handlowego w ramach rozwoju naszego zespołu. Jednocześnie odpowiadam za przygotowanie nowych realizacji, dbając o najwyższy poziom zaufania wśród nowych oraz bieżących klientów.

Najbardziej lubię

Usłyszeć słowa świadczące o satysfakcji klienta po ukończonym z sukcesem wdrożeniu nowego rozwiązania. Lubię doradzać – wśród pomysłów, które uznaję za najlepsze, a jeszcze bardziej odradzać – wśród pomysłów, które uznaję za nie najlepsze.

Dlaczego SLX

Bo daje wiele radości z pracy, a także umożliwia kontakt z technologiami będącymi w kręgu moich zainteresowań. To także ludzie, na których codziennie mogę polegać, dzięki czemu wiem, że wszyscy jesteśmy na odpowiednim miejscu.

foty_zespol_prevki_warstwy
Radosław Brzuska
WARSZAWA

Moja praca

Zajmuję się rozwojem biznesu, relacjami z kluczowymi klientami oraz prowadzeniem projektów międzynarodowych.
Prowadzę warsztaty funkcjonalne, doradzam jak dobrać optymalne rozwiązania. W wybranych projektach zajmuję się także nadzorem realizacyjnym.

Najbardziej lubię

Najbardziej lubię szkolenie i przekazanie wdrożonego systemu klientowi. To zawsze jest moment ekscytacji i zadowolenia.
Po naszej stronie zadowolenia z zakończonego projektu, po stronie klienta i jego pracowników radości i ekscytacji nowymi możliwościami
i technologiami ułatwiającymi pracę.

Dlaczego SLX

Bo to zgrany i zmotywowany zespół ekspertów, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.
Bo na co dzień realizuję swoje pasje a efekt mojej pracy daje klientowi fizyczną, namacalną wartość zmieniającą to jak pracuje lub prowadzi swój biznes.

foty_zespol_prevki_warstwy
Paweł Jędrzejewski
WARSZAWA

Moja praca

Polega dziś na wsparciu biznesu na wielu płaszczyznach. Rozmowy handlowe, negocjacje, wdrożenia i wiele innych ciekawych zajęć. Nie sposób się nudzić.

Najbardziej lubię

Widok ostatniej prostej przed oddaniem nowego, ciekawego projektu.

Dlaczego SLX

To praca w młodym, dynamicznym zespole. Możliwość rozwoju i stawania przed ciekawymi wyzwaniami.

foty_zespol_prevki_warstwy
Tomasz Nowak
POZNAŃ

Moja praca

Przygotowanie ofert „szytych na miarę”, przetargów publicznych , nadzór nad realizacją projektów na terenie całego kraju, wsparcie techniczno – handlowe oddziału poznańskiego.

Najbardziej lubię

Wyzwania, które towarzyszą nowym projektom, podczas ich przygotowania i realizacji.

Dlaczego SLX

Ponieważ jest to zespół specjalistów, profesjonalistów, dla których nie istnieje słowo nie da się, dzielących się doświadczeniem życiowym i zawodowym.

foty_zespol_prevki_warstwy
Łukasz Zarzycki
WROCŁAW

Moja praca

Zaangażowanie w powierzone obowiązki. Dobór rozwiązań, urządzeń ułatwiających życie w edukacji, biznesie w życiu prywatnym . Przekazywanie swojego doświadczenia w działaniu systemów AV tak, by klient miał satysfakcję z późniejszego użytkowania systemu.

Najbardziej lubię

Relaksować się w domu z rodziną z myślą, że wszystko zrobiłem danego dnia jak sobie zaplanowałem i mogę spać spokojnie.

Widzieć uśmiech dzieci, gdy widzą mnie zadowolonego po powrocie z pracy.

Dlaczego SLX

Bo nie tylko pieniądze się liczą ale sposób współpracy, komunikacja, szacunek w relacjach w  firmie i poza nią.  Acha… no i mam blisko do pracy 🙂

Grzegorz Zięba
Grzegorz Zięba
POZNAŃ

Moja praca

Dostarczanie wartości i pomaganie w wyborze sprawdzonych rozwiązań audio-video. Rozwiązuję problemy moich klientów, zamieniając je w profesjonalny i przyjazny użytkownikowi system AV. Moja praca to dotrzymywanie danego słowa.

Najbardziej lubię

Ludzi z pasją, nietuzinkowe projekty, teleturniej 1 z 10, szanty, piesze wędrówki górskie i Crestron’a DM‑NVX.

Dlaczego SLX

Najlepsze miejsce do rozwoju i satysfakcja z wykonywanej pracy. Chętnie współpracuję z pasjonatami i ludźmi, którzy wyznają podobne wartości, kulturę pracy i zaangażowanie.

DZIAŁ PROJEKTOWY
SLX_DDepa
Damian Depa
DZIAŁ PROJEKTOWY

Moja praca

Zajmuję się projektowaniem, prowadzeniem projektów i inwestycji oraz dobrymi relacjami z kluczowymi klientami.
Dbam o rozwój działu projektowego i dobre relacje interpersonalne.
Zawsze szukam rozwiązań, które pozwolą zrealizować założony cel. W nagłych sytuacjach rzeczy niemożliwe robię „od ręki”.

Najbardziej lubię

Gdy mam wystarczająco dużo czasu aby „dopieścić” projekt.
Gdy widzę zadowolenie i radość klienta, któremu oddaję w ręce system multimedialny. Wtedy wiem, że dostał on to czego oczekiwał, a ja mam satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Dlaczego SLX

10 lat temu przyjąłem zaproszenie do budowania i rozwijania działu projektowego. Teraz jestem dumny i zadowolony.
To zespół specjalistów i ludzi z dużym doświadczeniem, z którymi realizacje nawet najtrudniejszych projektów i inwestycji stają się pasją.

foty_zespol_prevki_warstwy
Marcin Lewandowski
DZIAŁ PROJEKTOWY

Moja praca

To tworzenie rozwiązań AV od etapu koncepcji aż po projekt wykonawczy. Chętnie biorę udział w etapach wdrożenia i programowania, aby upewnić się, że zaprojektowane systemy spełniają oczekiwania klienta nie tylko na papierze.

Najbardziej lubię

Kiedy wszystko idzie zgodnie z planem.

Dlaczego SLX

Umożliwia mi realizację pomysłów w oparciu o najnowsze technologie. Nie bez znaczenia jest też możliwość odpoczynku w firmowym ogrodzie. 🙂

SLX_ARogozinski
Arkadiusz Rogoziński
DZIAŁ PROJEKTOWY

Moja praca

Moja praca to codzienne wyzwania. Od niespełna 10 lat w SLX zajmuję się projektowaniem i prowadzeniem kluczowych projektów.

Najbardziej lubię

Moment, w którym dany projekt, po latach spędzonych w szufladzie nabiera kształtów na etapie realizacji.
Lubię satysfakcję klienta, który obdarzył mnie zaufaniem na etapie projektu i powierzył mi swój „pomysł”.

Dlaczego SLX

Bo w SLX można łączyć pracę z przyjemnością. Bo nigdzie indziej nie panuje taka atmosfera jak w SLX.
Bo mogę być sobie sterem, żeglarzem i okrętem. Bo SLX to zespół pasjonatów dźwięków i obrazów w najwyższej jakości.

Jakub Stefanowicz
Jakub Stefanowicz
DZIAŁ PROJEKTOWY

Moja praca

Opiera się na tworzeniu idei optymalnych rozwiązań AV i opracowaniu ich w formie projektu. Podchodzę do pracy holistycznie, dlatego z dużą chęcią uczestniczę we wszystkich etapach – od powstania koncepcji, po jej wdrożenie.

Najbardziej lubię

Wyzwania. Czerpię przyjemność ze znajdowania rozwiązań dla potencjalnie problematycznych sytuacji. Moja satysfakcja rośnie proporcjonalnie do trudności projektu.

Dlaczego SLX

Umożliwia mi ciągły rozwój na wielu płaszczyznach w towarzystwie profesjonalistów i nowych technologii, a swobodna atmosfera wymieszana z dobrą kawką pozwalają realizować projekty tak, jak lubię – z luzem i dbałością o detal.

WDROŻENIA I SERWIS

Moja praca

Jestem odpowiedzialny głównie za aspekty techniczne: weryfikację proponowanych rozwiązań, opracowanie projektowe, nadzór nad realizacją i uruchomienie systemu. Do tego jeszcze sprawna obsługa serwisowa i mamy pełne zadowolenie Klienta!

Najbardziej lubię

…kiedy projekt ewoluuje przez kolejne fazy: od określenia potrzeb Klienta przez zestawienie sprzętowe i projekt wykonawczy aż po działający system. Udział w tym procesie daje ogromną satysfakcję.

Dlaczego SLX

Bo mam dużą dowolność w podejściu do wykonywanych zadań. Myślę, że to pozwala na terminową realizację nieszablonowych projektów i daje możliwość ulepszania procesów w ramach organizacji.

foty_zespol_prevki_warstwy
Jacek Kotas
WARSZAWA

Moja praca

W firmie zajmuję się prowadzeniem i nadzorem nad realizacją projektów, organizowaniem pracy ekipom instalatorskim oraz dobrymi relacjami z klientem.
Jestem również odpowiedzialny za gwarancyjny i pogwarancyjny serwis dla kluczowych klientów.

Najbardziej lubię

Lubię wyzwania towarzyszące każdej realizacji od momentu jej przygotowania, stworzenia harmonogramu prac aż po ostatni dzień kiedy wszystkie elementy zaczynają ze sobą współgrać.

Dlaczego SLX

Ponieważ uważam, że pracę należy lubić i właśnie taka jest dla mnie praca w SLX.

foty_zespol_prevki_warstwy
Grzegorz Lidzbarski
WROCŁAW

Moja praca

To realizacja wdrożenia systemu u Klienta: od etapu układania okablowania poprzez montaż urządzeń aż do finalnego uruchomienia zgodnie z projektem. Zajmuję się również programowaniem oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Najbardziej lubię

Realizować ciekawe zamówienia, związane z dostawą i uruchomieniem nietuzinkowych urządzeń, które mogę samodzielnie rozpakować z pudełka, poznawać i sprawiać, by ożyły.

Dlaczego SLX

Cenię sobie współpracę z firmą SLX (w zasadzie od momentu jej powstania), ponieważ:
– mam dostęp do najnowszych technologii w branży AV, co dla mnie – elektronika od lat interesującego się techniką profesjonalnego sprzętu audio ma szczególne znaczenie,
– pracuję w zgranym zespole osób, z którymi praktycznie nie ma zadań nie do zrealizowania,
– elastyczny czas pracy pozwala na łatwiejsze powiązanie życia rodzinnego z zawodowym.

foty_zespol_prevki_warstwy
Daniel Kuls
WROCŁAW

Moja praca

Zajmuję się montażem urządzeń audiowizualnych oraz ich serwisowaniem.
Dbam również o odpowiednią organizację miejsca pracy jak i również o ogólny wygląd zewnętrzny naszej siedziby we Wrocławiu.
Moim zadaniem jest również dostarczanie sprzętu do klientów jak i na wszelakie inwestycje.

Najbardziej lubię

Wyzwania związane z projektami dużych inwestycji, które trzeba zamienić na finalny efekt, jakim jest sprawny i w pełni funkcjonalny system AV.
Pracę w swoim zespole, który jest świetnie zgrany i w pełni zaangażowany w każdy projekt.

Dlaczego SLX

Lubię kiedy każdy dzień w pracy wygląda inaczej i przynosi za sobą nowe wyzwania i ciekawe realizacje, które pozwalają zapomnieć o tym, czym jest monotonia.
Jest to firma z ogromnym potencjałem, w której zdobywanie nowych doświadczeń i poszerzanie wiedzy z branży AV jest na porządku dziennym.

foty_zespol_prevki_warstwy
Rafał Nowak
WROCŁAW

Moja praca

Zajmuję się instalacją , integracją , programowaniem i wdrażaniem systemów AV. W zależności od projektu kompleksowo skupiam się na jednym z etapów procesu realizacji naszych inwestycji.

Najbardziej lubię

Uwielbiam wszelkie aktywności, dlatego nigdy się nie nudzę zarówno życiu jak i w pracy.

Dlaczego SLX

Dlatego , że każdy dzień naszej firmie jest inny , wciąż niespodzianki i nowe wyzwania, a jak już wspomniałem nie lubię monotonii.

foty_zespol_prevki_warstwy
Krzysztof Burzyński
POZNAŃ

Moja praca

Przyczynia się do tego, że  cały informatyczny system firmy działa tak, jak należy. Odpowiedzialny jestem za konfigurowanie i administrowanie wewnętrzną siecią firmową. Diagnozuję i rozwiązuję problemy techniczne użytkowników, zapewniam wsparcie w sytuacjach nagłych awarii w obszarze całego systemu. Ponadto zajmuję się wdrożeniami instalacji AV, programowaniem systemów sterowania i ich późniejszym utrzymaniem.

Najbardziej lubię

Mieć do czynienia z technicznymi i technologicznymi nowościami, lubię zadania- wyzwania, lubię gdy się dużo dzieje i lubię bezpośredni kontakt z klientem.

Dlaczego SLX

Ponieważ dobrze czuję się w SLX-owym zespole a pracuję tu już od ponad dekady i mam okazję uczestniczyć w wielu interesujących projektach.

foty_zespol_prevki_warstwy
Łukasz Ratajczak
POZNAŃ

Moja praca

W firmie zajmuję się kompleksową instalacja urządzeń multimedialnych. Pracuję na obiektach od momentu rozpoczęcia realizacji projektu aż do wdrożenia systemu i zakończenia inwestycji.

Najbardziej lubię

Styczność z zaawansowaną technologią , możliwość jej poznawania, ciekawe i skomplikowane projekty oraz poranną kawę z biurze .

Dlaczego SLX

Bo każdy projekt w SLX to wartość dodana tu mogę się rozwijać oraz poznawać nowych ludzi i miejsca.

foty_zespol_prevki_warstwy
Kamil Parkitny
WROCŁAW

Moja praca

W SLX moim głównym zajęciem jest kierowanie realizacją projektów. W miarę możliwości wspomagam również kolegów przy tworzeniu ofert cenowych jak również dokumentacji projektowej.

Najbardziej lubię

Najbardziej lubię momenty konfiguracji i pierwszych uruchomień systemów, zwłaszcza te bezproblemowe. Poza tym motocykle i pierogi.

Dlaczego SLX

Wybrałem SLX, gdyż będąc jednym w liderów branży AV w Polsce umożliwia mi pracę przy ciekawych i rozwijających projektach, a to wszystko w miłej, rodzinnej wręcz atmosferze.

Paweł Dębowski
Paweł Dębowski
POZNAŃ

Moja praca

Moja praca polega na wspieraniu pod względem technicznym zespołu SLX oraz na realizacji wizji klienta w kwestii montażu zaawansowanych systemów AV

Najbardziej lubię

Poznawać nowe i niecodzienne rozwiązania wykorzystujące technologie. Podziwiać efekt końcowy po skończonej realizacji

Dlaczego SLX

SLX Pozytywna atmosfera, która połączona z profesjonalizmem na pokładzie SLX sprawia, że dobrze się tu czuje.

ADMINISTRACJA
foty_zespol_prevki_warstwy
Alicja Stachoń
MARKETING

Moja praca

Rozpoczyna się codziennie w biurze we Wrocławiu. To tu dbam o sprawną organizację i funkcjonowanie naszego oddziału, aktywnie uczestniczę w zaawansowanych procesach biznesowych spółki. Oczywiście nieobce są dla mnie wszelkie sprawy związane z  marketingiem SLX.

Najbardziej lubię

Start samolotem, zapach powietrza po burzy i aromatyczne dania kuchni indyjskiej. W pracy uwielbiam nieszablonowe, dynamiczne działania i atmosferę w biurze tuż przed złożeniem oferty, kiedy poziom wszelkich emocji sięga zenitu.

Dlaczego SLX

Bo lubię być częścią zespołu w firmie z rozpoznawalną marką, gdzie wiem, że każde ogniwo odpowiedzialnie i z pasją dąży do wspólnego celu. A poza tym, dobrze jest mieć życzliwych ludzi wokół siebie.

foty_zespol_prevki_warstwy
Wojciech Wachowiak
KSIĘGOWOŚĆ

Moja praca

Jestem odpowiedzialny za prowadzenie księgowości w Firmie.

Najbardziej lubię

Najbardziej lubię jak mam wszystko uzgodnione, wtedy mam chwilę wytchnienia i mogę porozmawiać z moimi kolegami i ze spokojem spożyć śniadanko.

Dlaczego SLX

Zawsze chciałem pracować w firmie, w której mógłbym samodzielnie prowadzić księgowość od początku do końca. Takie możliwości daje mi firma SLX.

foty_zespol_prevki_warstwy
Joanna Rajewicz - Furmaniak
DYREKTOR GENERALNA

Moja praca

To przede wszystkim zarządzanie finansami firmy, dbanie o zaplecze finansowe naszych inwestycji, pozwalające na realizację planów sprzedażowych.
Moją rolą jest również tworzenie budżetu firmy w oparciu o długoletnie doświadczenie w obszarze finansów. Pozostałą częścią mojej odpowiedzialności jest controlling – aby wszystkie finansowe puzzle zawsze były na swoim miejscu.

Najbardziej lubię

Kiedy udaje się realizować założone cele, co jest samo w sobie motywujące i napędzające do dalszego działania. Lubię współpracę z zespołem opartą na wzajemnym wsparciu i szacunku. Ważne dla mnie jest też budowanie relacji i otwarta komunikacja, która jest podstawą do zrozumienia wspólnego celu, ale też do pokonywania codziennych wyzwań.

Dlaczego SLX

Ponieważ 15 lat temu była to szansa zbudowania firmy od nowa, gdzie pracowitość, rzetelność, skrupulatność ale też intuicja – miały być wyznacznikiem wspólnego sukcesu.
Ważne dla mnie było tworzenie miejsca pracy wraz z ludźmi, którzy są ekspertami w branży. Dało to solidny fundament do realizacji dalszych wyzwań, ale przede wszystkim do rozwoju oraz pokonywania barier biznesowych i osobistych.

foty_zespol_prevki_warstwy
Agnieszka Wołąsewicz
ASYSTENTKA ZARZĄDU

Moja praca

Pracuję w SLX od 2005r., od zawsze jako wsparcie dla poszczególnych działów i osób. Z biegiem lat zadań i obowiązków przybywało. Dziś zajmuję się wieloma sprawami, na różnych płaszczyznach. Cała ja krótko – nie odkładam rzeczy na później, odpowiadam na maile, oddzwaniam na telefony, dotrzymuję terminów, szukam takich rozwiązań, by poradzić sobie z problemami samodzielnie, angażuję się w powierzone mi zadania i zależy mi na Firmie.

Najbardziej lubię

Gdy mimo różnicy zdań udaje się dojść do porozumienia, gdy „kopalnia” czyli archiwum moich maili, dokumentów i wiedzy o Firmie pozwala wyjaśnić tzw. „trudne sprawy”, gdy moja praca zostaje zauważona i doceniona.

Dlaczego SLX

Ponieważ historia, którą współtworzyłam, wartości i misja Firmy są mi bliskie. Ponieważ staramy się dążyć ku doskonałości i równowadze w biznesie i sprawach ludzkich. Ponieważ za 5 czy 10 lat nadal widzę się w SLX.

SLX_GKietrys
Grażyna Kietrys
HR

Moja praca

Zajmuję się sprawami  pracowniczymi, czyli sprawami kadrowo-płacowymi.

Najbardziej lubię

Najbardziej lubię zadowolenie z dobrze wykonanej pracy, oraz to, że firma korzysta z mojego doświadczenia.

Dlaczego SLX

W SLX jestem od „ zawsze”  i cieszę się ,że mogę być częścią dobrego zespołu.

foty_zespol_prevki_warstwy
Dariusz Wołąsewicz
ADMINISTRACJA

Moja praca

Codziennie od świtu do popołudnia dbam by tzw. „Wiewiórka” i nie tylko, działała sprawnie i bez problemów, czyli by dokumenty trafiły we właściwe miejsce, by wprowadzić faktury do księgowości, by rozliczyć karty i czas pracy naszych ludzi, by na czas zrobić Intrastat, by w magazynie był „Ordnung”, by ogarnąć kurierów i pocztę, by dostarczać potrzebne sprzęty na nasze realizacje, by kuchnia świeciła czystością, by ugościć odwiedzających, by zabrano śmieci, by funkcjonowały wszystkie media, by czyste i sprawne były nasze auta – zwykła codzienność, ale przekłada się na normalne funkcjonowanie całego, naszego SLXa

Najbardziej lubię

Codzienną dawkę solidnej pracy zrównoważoną miłym spotkaniem z koleżeństwem przy, rzec by można rytualnym już śniadanku.

Dlaczego SLX

Pracowałem wtedy w Niemczech i po rozmowie z Asią zdecydowałem się wrócić do Polski, aby zacząć pracę w nowotworzonym oddziale poznańskim. Było to dla mnie nowe wyzwanie, wszedłem do Firmy na etapie wykańczania biura w Poznaniu, znam to miejsce od podszewki i wszędzie widzę swój wkład w to dzieło, dzieło w którym sprawdzam się każdego dnia. I tak od 2014 roku codziennie „robię swoje” mimo kuszących ofert od dawnych pracodawców. Musi to coś znaczyć…

ZAKUPY I LOGISTYKA
foty_zespol_prevki_warstwy
Rafał Kociemski
ZAKUPY I LOGISTYKA

Moja praca

Powiedz mi co potrzebujesz a otrzymasz to! Od ponad dwóch dekad zajmuję się importem i logistyką, znajdowaniem dostawców, ustalaniem warunków współpracy, negocjacjami handlowymi, wspomagam działania serwisowe i handlowe i reprezentuję firmę na arenie międzynarodowej.

Najbardziej lubię

Szeroko się uśmiechnąć mając szczerą satysfakcję z wykonanej pracy popartą prostym „dziękuję” usłyszanym od zadowolonego klienta, pracownika czy współpracownika Spółki. A gdy w tle rozbrzmiewa jakiś saksofon tenorowy zręcznie zarządzany przez specjalistę – to nawet lepiej!

Dlaczego SLX

Bo to zgrany zespół pasjonatów i specjalistów, który nie zawodzi i na którym można polegać na niwie zawodowej ale też prywatnej!

foty_zespol_prevki_warstwy
Paweł Sekulski
ZAKUPY I LOGISTYKA

Moja praca

Realizuję potrzeby zakupowe pod zakontraktowane projekty. Utrzymuję relacje partnerskie z dystrybutorami i producentami. Pomagam klientom w doborze idealnych rozwiązań, a także wspieram projekty systemów AV.

Najbardziej lubię poznawać nowinki z branży AV oraz szukać rozwiązań, które będą dla klienta w pełni dopasowane do oczekiwanych efektów.

Czuję zadowolenie, gdy klient po realizacji projektu mówi: „to jest to, czego potrzebowaliśmy”.

Dlaczego SLX

To grupa profesjonalistów, którzy wiedzą co robią. A poza tym to ciekawy i zgrany zespół. To ludzie, którzy pracują jak jedna machina, w której każdy z pracowników jest „trybikiem” ją napędzającym.

ZARZĄD
foty_zespol_prevki_warstwy
Konrad Stachoń
PREZES ZARZĄDU

Moja praca

To przede wszystkim codzienne dbanie o wartości zawodowe jakie mamy w SLX: uczciwość i wzajemny szacunek, współpracę i zaangażowanie. Wspieram doświadczeniem i poradą jeśli tylko jest to niezbędne, gaszę „pożary” jeśli się pojawią.

Najbardziej lubię

Kiedy jestem w domu po godzinie 17.00 – wtedy wiem, że dobrze rozplanowałem dzień. Lubię jak Współpracownicy się do siebie uśmiechają, lubię rozmowy o sprawach codziennych, innych niż zawodowe.
Zawodowo najbardziej „kręcą mnie” nowe wyzwania i projekty, których teoretycznie nie da się zrealizować.

Dlaczego SLX

Bo po wcześniejszych latach pracy w branży AV – ponad 15 lat temu postawiono przede mną wybór : albo budujesz firmę SLX albo szukasz innego zajęcia. Podjąłem to ryzyko, którego nie żałuję. Cieszę się, że pracują ze mną fantastyczni Ludzie budujący naprawdę dobry zespół. To jest wartość, o którą dbam i z czego jestem najbardziej dumny.

foty_zespol_prevki_warstwy
Marcin Furmaniak
V-CE PREZES ZARZĄDU

Moja praca

Z jednej strony to wparcie kolegów z zespołu i współtworzenie strategii funkcjonowania firmy, z drugiej koncentracja na wybranych i ciekawych projektach realizowanych przez SLX.

Najbardziej lubię

Kiedy po miesiącach prac projektowych, spotkań, uzgodnień nasze projekty wkraczają w fazę realizacji. Towarzysząca przy tym adrenalina i satysfakcja nasza, jak i klienta są ukoronowaniem całego długiego procesu.

Dlaczego SLX

Pasja. Stad się wszystko wzięło. Nowinki techniczne, a szczególnie zaawansowane systemy audiowizualne były zawsze w centrum moich zainteresowań. Cieszę się, że od ponad 20 lat to także sposób na życie. To lata rozwoju, nauki i zmian, które zaowocowały pracą w fantastycznym zespole ludzi połączonych tymi samymi ideami.